WHISPER POWER

معرفی ____

شروع فعالیت شرکت ویسپر در زمینه تولید سیستم های مولد الکترونیکی برای سازه های دریایی و شناورها بود و در ادامه با تکیه بر تخصص و تجربه خود به تولید محصولاتی مدرن با بازده انرژی بالا برای مصارف تجاری، حرفه ای و تفریحی پرداخت.

محصولات این شرکت در ابتدا با برند Mastervolt به فروش می رسید و در ادامه رشد سریع و موفقیت آمیزی در نوآوری و کیفیت محصولات داشت.
از سال ۲۰۰۹ میلادی این شرکت بر آن شد تا تمرکز بیشتری برای فعالیت در حوزه تولید پاورها و مولد های هیبریدی تا سطح ۵۰۰ کیلو وات داشته باشد. ویژگی کلیدی محصولات کمپانی ویسپرعبارت است از:
عملکرد بدون توقف و ممتد محصولات در شرایط سخت
ارائه راه حل هایی کامل برای پشتیبانی دستگاه های پاور اضطراری و نیز مناسب برای محیط هایی بادمای بالا.
در سال ۲۰۰۹ میلادی سیستم های مولد هیبریدی به منظور توسعه و تولید پاورهای هیبریدی و سیستم های رانش کشتی های تفریحی و کشتی های تجاری به بازار محصولات دریایی عرضه شد. یکی از اهداف ویسپر همیشه بر این اساس بوده تا محصولات به گونه ای باشد که بالاترین کیفیت را در میان دیگر محصولات بازار از آن خود کند.
فلسفه ویسپر را تجربه کنید
یک سیستم کامل شامل بهترین قطعات که به صورت All-In-One عرضه می شود. این مجموعه بی صدا، با کمترین لرزش همراه است تا امکان کار بی نقص تمامی قطعات شامل دیزل ژنراتور هیبرید، اینورتر، باتری شارژر، باتری و دیگر تجهیزات اصلی را در کنار هم فراهم سازد.