معرفی

لورنس از سال ۱۳۵۷ با اختراع اولین دستگاه سونار غیرنظامی به یکی از پیشتازان صنعت الکترونیک دریایی تبدیل شد. از آن زمان تاکنون، لورنس با حفظ پیشتازی مبتکرانه خود در صنعت الکترونیک دریایی به کمک قایقرانان و ماهیگران در هر سطحی از مهارت شتافته است.

لورنس با محصولات جدید خود از اکوساندرهای کارآمد و مبتکرانه گرفته تا سیستمهای ناوبری کامل، گستره ای از امکانات را جهت ارتقای تجربه دریایی شما ارائه می نماید. با نمایشگرهای چندمنظوره HDS، کنترل کامل سیستم ناوبری خود را بدست بگیرید، با فناوری جدید اسکن زیرسطحی StructureScan 3D از تصاویری شفاف و متفاوت با اکوساندرهای متداول لذت ببرید، همچنین با همپوشانی این تصاویر روی نقشه با ویژگی StructureMap آشنا شوید. رادراهای متفاوت، کم مصرف و پرقدرت لورنس نیز تحسین شما را برخواهد انگیخت.

برند لورنس تحت مالکیت کامل کمپانی مادرNavico  می باشد. این کمپانی در حال حاضر بزرگترین شرکت صنایع الکترونیک دریایی جهان بوده و شامل ۵ برند مطرح در صنعت الکترونیک دریایی یعنی Lowrance، Simrad Yachting، Northstar، Eagle و B&G می باشد.

امروزه لورنس با ۵۰ سال سابقه در تولید تجهیزات الکترونیک دریایی، معروف ترین و مرغوب ترین محصولات را با مناسب ترین قیمت ها در خدمت دریانوردان و ماهیگیران قرار می دهد.

محصولات

۱٫نمایشگرهای ناوبری چندمنظوره

۲٫چارت پلاتر /ماهی یاب

۳٫رادارهای پالسی و موج پیوسته

۴٫اسکنر زیرسطحی

۵٫تجهیزات مخابراتی

۶٫اتوپایلوت اوتبرد

۷٫گیج ها و سنسورها

۸٫سیستم پخش صوتی

۹٫ماژول کنترل از راه دور