معرفی

صنایع دریانوردی سیمراد با ۶۰ سال سابقه نوآوری، یکی از پیشتازان عرصه الکترونیک دریایی می باشد. سیمراد که خود ثمره ادغام چند کمپانی برتر در زمینه های مختلف الکترونیک و مخابرات دریایی مثل Robertson، Simonsen Radio وShipmate  می باشد، امروزه با محصولات متنوع خود شامل سیستم های ناوبری، ماهیگیری، اتوپایلوت، ایمنی، مخابراتی و سرگرمی، بالاترین استاندارد کیفی محصولات الکترونیکی را در خدمت کاربری حرفه ای، تجاری، صیادی و همچنین تفریحی قرار می دهد.

با ادغام دوکمپانی شناخته شده سیمراد و لورنس در سال ۲۰۰۶ کمپانی مادر ناویکو پدید آمد. امروزه با اضافه شدن کمپانی های دیگری به این مجموعه، ۵ برند مستقل و مشهورSimrad Yachting ، Lowrance، Northstar، Eagle و B&G زیر مجموعه صنایع Navico فعالیت می کنند.

سیستم های اتوپایلوت سیمراد که تاکنون موفق به اخذ بیشترین جوایز فناوری نسبت به رقبای خود شده،  براحتی می تواند پاسخگوی اعتماد شما باشد. همچنین فناوری جدید رادارهای موج پیوسته سیمراد (FMCW) که برای اولین بار در سال ۲۰۰۹ معرفی شد، انقلابی در این عرصه ایجاد کرده و مدعی کسب جوایز نوآوری در انجمن های صنعتی NMEA وNMMA  گردیده است. نقطه قوت دیگر سیمراد اکوساندرهای آن است که دید زیرسطحی بسیار خوبی در آب های عمیق و کم عمق به شما ارائه می دهد.